رنگ لاک کروم قرمز ، طلایی ، سفید ، صدفی ، رزگلد ، نقره ای ناخن

زرد شدن کروم
علت تغییر رنگ زرد کروم چیست ؟ چگونه رنگ کروم را عوض کنیم ؟
جولای 2, 2021
رنگ کروم شیلدر پاششی
رنگ کروم چیست و تفاوت اسپری کروم و استیل شیلدر
جولای 2, 2021
لاک کروم ناخن

دسترسی سریع به رنگ لاک کروم ناخن

رنگ لاک کروم ناخن :طراحی و انتخاب رنگ خاص برای ناخن یکی از دغدغه های اصلی امروزه بانوان می باشد . ناخن های آراسته و انتخاب رنگ لاک مناسب تاثیر زیادی در ظاهر و استایل شما خواهد داشت و به جذابیت و آراستگی دستان شما کمک شایانی می کند.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با با انواع رنگ لاک کروم و مواد و ابزار مورد نیاز برای ایجاد یک ظاهر آیینه ای و براق بر روی ناخن هایتان آشنا کنیم

لاک کروم

رنگ لاک کروم ناخن

رنگ لاک کروم ناخن و طراحی و دیزاین ناخن ها با لاک آینه ای مد جدیدی است که به تازگی در بسیاری از سالن های زیبایی در حال انجام است و بسیاری از خانم ها از این سبک لاک ناخن استقبال میکنند. لاک آینه ای ناخن هایی درخشان و براق به شما میبخشند که حسابی جلب توجه میکنند.

دیزاین ناخن با لاک کروم

امروزه تنوع طراحی و دیزاین ناخن ها بسیار افزایش یافته و طرح های مختلفی برای انواع سلیقه ها در سالن های آرایشی موجود می باشد و در اختیار بانوان خوش سلیقه قرار می گیرد.رنگ لاک کروم ناخن یکی از بروز ترین مدل های طراحی و رنگ آمیزی ناخن می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است . رنگ لاک کروم با ایجاد یک افکت آیینه ای جذاب  یک انتخاب خاص می باشد.

انواع پودر کروم

پودر کروم بعد از اعمال و پخش شدن صحیح و کامل بر روی سطح ناخن ظاهری براق و آیینه ای را به ناخن های شما ارائه می دهد.پودر کروم ناخن حاوی پیگمنت هایی است که بعد از استفاده روی ناخن سطح آن را کاملاً پوشش داده و  صاف و صیقلی می‌کند و بازتاب منظمی که از نور توسط لایه کرومی ایجاد می شود که باعث درخشندگی دو چندان  ناخن های شما می شود .

پودر کروم ناخن در رنگ های متنوعی موجود می باشد که رنگ پیگمنت های آن‌ها متفاوت است. و شما می توانید با توجه به  سلیقه خود رنگ هایی نظیر کروم نقره ای , طلایی , رزگلد و …. را انتخاب کنید .

نکته : بسته به اینکه لاک زیرین چه رنگی باشد، پودر کروم افکت رنگی متفاوت پیدا می‌کند.

تنوع رنگ لاک کروم ناخن

پودر کروم طلایی، پودر کروم قرمز، پودر کروم  صدفی، سفید، بی رنگ، هفت رنگ از انواع مختلف پودر های کروم می باشند.

خوب است بدانید که چشم‌های گربه‌ای، ناخن‌های مدل مولتی کروم و هولوگرام رنگین کمانی امروزه در دسته ی رنگ های لاک کروم مجبوب قرار گرقته اند . بدون شک، بهترین پودر لاک ناخن از این دو مدل، جذابیت ناخن‌هایتان را چند برابر خواهد کرد.

 رنگ کروم ناخن مولتی کروم

در صورتی که کروم بعد از استفاده روی ناخن تک رنگ نباشد و به چند رنگ متفاوت دیده شود به آن مولتی کروم گفته می شود.

رنگ کروم ناخن هولوگرافیک یا هولوگرام

در صورتی که پیگمنت ها طوری باشند که افکت هفت رنگ به شما بدهد کروم هولوگرافیک یا هولوگرام گفته می شود.

 

مراحل استفاده از لاک کروم ناخن

مرحله اول : بیس کوت

برای رنگ آمیزی و طراحی لاک کروم بر روی ناخن ها ابتدا باید بیس کوت به عنوان لایه زیرین اعمال شود سپس ناخن ها 30 الی 40 ثانیه در دستگاه UV  قرار بگیرند تا بیس کوت مشکی کاملا خشک شود .

مرحله ی دوم : پودر کروم

در مرحله دوم از دیزاین ناخن ها لازم است پودر کروم شیلدر با فرچه مخصوص بر روی ناخن قرار گرفته و در تمامی سطح آن پخش شود .

مرحله ی سوم :تاپ کوت

در مرحله آخر نیز ژل کوت یا همین تاپ کوت به منظور تثبیت لاک کروم و ایجاد جلوه براق روی ناخن ها اعمال شده و فینیش آیینه ای و براق مورد نظر حاصل می شود .

برای دیزاین و طراحی لاک کروم ناخن بیش از هر چیز تهیه وسایل مورد نیاز اهیمت دارد سپس با انجام چند مرحله بر روی ناخن ها می توان به فینیش لاک کروم آیینه ای دست یافت.

 

برای رنگ آمیزی کروم ناخن ها ابتدا باید اندازه‌ی دلخواهتان را تعیین کنید، سپس لازم است ناخن‌ها را تمیز شده و به خوبی سوهان خورده بشوند . برای این منظور بافر انتخاب مناسبی می باشد  که نوعی سوهان است و برای کاشت ناخن و طراحی‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نکته :برای بدست آوردن سطح کروم یکنواخت میتوانید از پودر کروم شیلدر استفاده کنید .

وسایل لازم لاک کروم ناخن

برای دیزاین و طراحی لاک کروم ناخن بیش از هر چیز تهیه وسایل مورد نیاز اهیمت دارد سپس با انجام چند مرحله بر روی ناخن ها می توان به فینیش لاک کروم آیینه ای دست یافت.

  • لاک مشکی به عنوان بیس کوت و زیرکار
  • پودر کروم , که بسته به سلیقه و رنگ انتخابی شما قابل تغییر می باشد
  • فرچه
  • لاک ژل به عنوان تاپ کوت
  • لامپ UV
سوالات متداول رنگ لاک کروم ناخن

انتخاب بیس کوت به رنگ پودر مورد نظر شما بستگی دارد و می تواند از رنگ هایی همچون مشکی ,سفید ,صورتی و یا … باشد

ماندگاری لاک کرومی نیز مانند سایر لاک ها و طراحی به ژل کوت اعمال شده بر روی ناخن در مرحله آخر بستگی دارد و بعد از زدن ژل کوت و خشک شدن کامل آن توسط دستگاه UV ماندگاری نسبی مناسبی خواهد داشت

میزان آیینه ای بودن لاک کروم ناخن به علت پیگمنت های قوی موجود در پور کروم مخصوص عالی می باشد و براقیت استیل  آیینه ای مانند آن پس از اعمال ژل کوت یا تاپ کوت نمایان می شود.