اسپری کروم شیلدر با براقیت 80 درصد استیل آینه ای

رنگ کروم شیلدر پاششی
رنگ کروم چیست و تفاوت اسپری کروم و استیل شیلدر
جولای 2, 2021
رکتیفایر آبکاری | معرفی دستگاه آبکاری سخت
فوریه 17, 2022
ترکیب رنگ کروم شیلدر

دسترسی سریع

اسپری کروم شیلدر چیست ؟ کروم های شیلدر از نقره زیر 400 نانو متر به روش الکترولیز از نیترات نقره گرفته شده اند . به همین دلیل به نسبت اسپری های رنگ کروم رایج در بازار دارای بازتاب منظم تر و سطح کروم بیشتری هستند. 

مقایسه اسپری شیلدر با سایر اسپری های کروم

ما در این تست اسپری های رنگ کروم رایج در بازار را ( که با کاغذ برند آنها را پوشانده ایم ) در یک تست که روی قوطی های یکسان پاشیده میشود را نمایش داده ایم. هدف ما از تولید این فیلم مقایسه اسپری شیلدر و معرفی آن است.

مقایسه براقیت با سایر اسپری ها

بررسی نازل اسپری کروم

نازل اسپری بخش اصلی و مهم اسپری کروم میباشد در واقع ابزار اصلی پاشش یکنواخت بر روی سطح نازل اسپری میباشد که نقش بسیار بسیار مهمی را در ضخامت و پاشش رنگ کروم بر روی سطح دارد. در اسپری های شیلدر از بهترین و ریز ترین نازل برای پاشش کروم با توجه به دانه بندی ذرات کروم استفاده شده است.

نازل 0.3 اسپری شیلدر

انواع اسپری شیلدر

 

اسپری پرایمر کروم

این اسپری برای مسطح سازی زیر سازی استفاده میشود یعنی برای پاشش بر روی قطعاتی که سطح یکنواخت و صیقلی را ندارند باید در ابتدای کار از پرایمر شیلدر استفاده کنید.
 

اسپری کروم استیل

این اسپری را میتوانید به صورت مستقیم بر روی سطح بدون پرایمر ( فقط برای سطوح صیقل ) پاشش کنید. خود این اسپری دارای رزین مخصوص میباشد که مقاومت عالی در برابر آب و مواد اسیدی را دارد.
 

اسپری محافظ کروم

این اسپری بعد از کروم کاری و در مرحله ی آخر میتوانید بر روی سطح کروم استفاده کنید. ( البته برای همه ی سطح های کروم شده نیازی به استفاده از آن نیست !) پیشنهاد میشود برای ماندگاری بالا تر قطعه کروم شده مانند : اسپری کروم برای رینگ و جلو پنجره خودرو استفاده شود.
 
اسپری کروم براق